Philips Sonicare 3100 Series HX3673/11

0% (0 hodnocení)
Philips sonický elektrický zubní kartáček • řada 3100 • 1 režim čištění • tlakový senzor • indikace potřeby výměny hlavice • vhodný pro citlivé zuby • hlavice C1 • časovač QuadPacer • mikrobubliny pro čištění mezizubních prostor • USB nabíječka • cestovní pouzdro
katalogové číslo: HX3673/11
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Philips Sonicare 3100 Serie HX3673/11

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare

Pravidelné čištění dvakrát denně, za pomoci sonického elektrického zubního kartáčku od společnosti Philips zajistí zářivý úsměv ve stylu filmových hvězd.

Kvalitní čištění

Dva čisticí režimy, pro bělení, důkladnému čištění. Vhodný i pro uživatele trpící na krvácející zuby a dásně. Tlakový senzor upozorní kdykoliv na zuby při čištění až příliš tlačíte. QuadPacer časovač naučí efektivně čistit zuby.

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500 je speciálně určen pro intenzivní a šetrné čištění. Díky tlakovému senzoru poznáte rozdíl šetrného čištění a zároveň budete mít zdravější dásně, než při používání manuálního kartáčku

 

Philips Sonicare 3100 Series

  • 1 čistící režim
  • senzor tlaku
  • Indikace výměny hlavice BrushSync
  • 1 hlavice C1
  • Cestovní pouzdro
   

 

Účinná sonická technologie

Philips sonicare bělení zubů Patentovaná sonická technologie pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. Přestože kartáček čistí dynamicky a hloubkově, tak je vhodný i pro citlivé dásně. Vaše zuby budou vyčištěné tak, že to ucítíte i uvidíte.

 

Bělejší zuby za pouhý týden

Bělící kartáček Philips Sonicare

Nasaďte hlavici W2 Optimal White, která vám pomůže odstranit povrchové skvrny a dosáhnout bělejšího úsměvu. Je prokázáno, že díky hustě osázeným centrálním vláknům pro odstranění skvrn hlavice zesvětlí zuby za pouhý jeden týden.

 

Zlepšuje zdraví dásní až o 100 %*

Sonický kartáček Philips

Hustě osázená, vysoce kvalitní vlákna nabízí mimořádně jemné čištění, které odstraní plak podél linie dásní a tím přispívá ke zdraví dásní až o 100 % více než manuální zubní kartáček. A díky speciálně tvarované špičce hlavice kartáčku snadno dosáhnete na zuby v zadní části ústní dutiny.

 

Už nebudete na zuby tlačit

Elekterický karáček Philips Abyste na zuby při čištění zbytečně moc netlačili a nepoškozovali si dásně a zuby, je kartáček vybaven senzorem tlaku. Ten při přílišném tlaku začne vydávat pulzující zvuk, aby Vás upozornil, že je potřeba na kartáček přestat tolik tlačit.

 

Kartáček propojený s hlavicí

Sonický zubní kartáček Philips Novou funkcí je také propojení kartáčku a hlavice pomocí fuknce BrushSync. Díky tomu vždy dostanete včas informaci, že je potřeba vyměnit hlavici. Kontrolka výměny hlavice žačne oranžově blikat v momentě, kdy bude hlavice kartáčku opotřebovaná.

 

Chytrý časovač

Philips na zuby Zubní lékaři doporučují čistit zuby po dobu dvou minut. Časovač SmartTimer tento čas pohlídá za Vás a po dvou minutách kartáček automaticky zastaví. Kartáček Vám pomůže s rovnoměrným vyčištěním zubů, protože Vám dá signál také každých 30 sekund. Vy tak budete vědět, kdy přejít na další část zubů.

 

Skvělý způsob, jak si zvyknout na svůj nový zubní kartáček

Sonicare Philips K zahájení něčeho nového je potřeba si trochu zvyknout. Funkce  Easy-Start vám proto nabízí možnost jemného zvyšování čisticího výkonu při prvních 14 použitích vašeho nového zubního kartáčku.

 

Hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní s kartáčky dle Vašich potřeb

Sonicare Pro-results Máte na výběr z mnoha druhů náhradních hlavic pro kartáčky Philips Sonicare.

 

S tímto příslušenstvím je cestování snadné

elektrický kartáček na zuby Díky prémiovému cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky uložený. Kompaktní nabíjecí základna s USB kabelem zase udrží zařízení nabité na cestách. Užijete si dva týdny pravidelného používání na jednoho plné nabití a pro delší cesty mějte po ruce tuto nabíječku.

 

Kompatibilní s hlavicemi přesně podle vašich potřeb

Zubní kartáček Philips Sonicare 3100 Series HX3673/11 obsahuje:

Max kmitů31000
Brush SyncAno
Tlakový senzorAno
RežimClean
Nastavení intenzityNe
Barvarůžová
UV desinfekceNe
Obsahuje hlaviciC1 - ProResults
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).