Philips Sonicare A3 Premium HX9092/11 2 ks

0% (0 hodnocení)
Hlavice Philips Sonicare A3 Premium • 2 ks • standardní velikost • jemná tvrdost vláken • černé
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: HX9092/11
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Náhradní kartáčkové hlavice Philips Sonicare A3 All-in-One 2 ks

Jedna kartáčková hlavice pro čistší zuby a zdravější dásně

Kartáčková hlavice Philips Sonicare A3 Sonicare Prestige je jediná, kterou potřebujete k dosažení čistších zubů*** a zdravějších dásní. Tato kartáčková hlavice odstraňuje 20x více plaku*, redukuje až o 100 % více skvrn** a výsledkem jsou až 15x zdravější dásně za pouhé 2 týdny**

  • 2 ks v balení
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync

 

Odstraní až 20x více zubního plaku i z obtížně přístupných míst*

Náhradní hlavice Philips Sonicare A3 Premium All-in-one

Nejlepší kartáčková hlavice Philips k odstranění zubního plaku**** bez ohledu na styl čištění. Kartáčková hlavice A3 Sonicare Prestige má šikmo střižená vlákna, která jsou navržena tak, aby maximalizovala potenciál pro odstranění zubního plaku.

Zastřižení vláken hlavice Philips Sonicare dokonale kopíruje anatomii zubu a umožňuje tak efektivní čištění zubů a dásní, a to i v obtížně dosažitelných oblastech.

 

Tvar vláken navržený pro váš úsměv

Náhradní kartáček Philips Sonicare A3 HX9092

Zakřivený profil pomáhá vláknům dostat se přesně tam, kam potřebují. Díky důkladnému vývoji jsme vytvořili řešení pro kompletní, výjimečnou péči o ústní dutinu.

 

Odstranění až o 100 % více skvrn za méně než dva dny***

Náhradní kartáček Philips A3 pro zubní kartáčky Philips HX

Jemně odstraňuje skvrny pomocí trojúhelníkových zakončení vláken, která jsou navržena tak, aby účinněji odstraňovala skvrny než zaoblená vlákna. Tvar vláken umožňuje větší kontakt s povrchem zubů a účinné odstranění skvrn.

 

Až 15x zdravější dásně během pouhých dvou týdnů**

Náhradní kartáček Philips A3 pro zubní kartáčky Philips HX Boční vlákna kartáčkové hlavice s větším dosahem jemně čistí dásně, i když se soustředíte na zuby. Vlákna se také ohýbají, aby pomohla kompenzovat případný nadměrný tlak.

 

Sonické čištění: mistrovská třída efektivního čištění

Sonicare A3 Náhradní kartáček Philips A3 pro zubní kartáčky Philips HX Odstraňte zubní plak sonickou technologií – naším měřítkem efektivního a jemného čištění. Během čištění vám až 62 000 pohybů vláken za minutu, která vytváří efekt dynamické vlny, pomohou vyčistit i těžko přístupná místa, takže v ústech budete mít pocit výjimečné svěžesti a čistoty.

 

Navrženo odborníky s ohledem na vás

Náhradní kartáček Philips A3 pro zubní kartáčky Philips HX

Tato kartáčková hlavice je produktem našeho dosud nejrozsáhlejšího výzkumu a vývoje. Spojili jsme znalosti odborníků ve stomatologii, inženýrů a návrhářů, a vytvořili jsme tuto kartáčkovou hlavici pro kompletní péči.

 

Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek**

S párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty**. Hlavice kartáčku Philips Sonicare A3 Premium All-in-One je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare** a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči o dásně. Stačí už jen začít čistit.

 

Buďte vždy informováni, když je potřeba vyměnit hlavici, aby bylo čištění vždy efektivní.

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte chytrý kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit.

 

Vlákna, která upozorní – pro to nejúčinnější vyčištění

Sonické hlavice na zubní kartáček Philips akce

Na první pohled to nemusí být znát, avšak kartáčkové hlavice ztrácejí tuhost a postupně se po několika měsících obvyklého používání opotřebují. Naše modrá vlákna zbělením jasně upozorní na potřebu výměny kartáčkové hlavice. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, hlavu vyměňte každé tři měsíce.

 

Nasazovací design pro jednoduché umístění výměnné kartáčkové hlavice

Kartáčková hlava Sensitive dokonale pasuje na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare , kromě modelů Philips One a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení.

Každý člen rodiny může používat svoji kartáčkovou hlavici.

 

Produkty prošly testováním, díky kterému splňují nároky na péči o ústní dutinu

Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.

 

Součást kvalitnější pravidelné péče o zdraví zubů a dásní

Sencor Oral-B kartáčky hlavice

Stejně jako všechny originální kartáčkové hlavice značky Philips Sonicare je i tato bezpečná pro zuby a dásně. Kvalita každé kartáčkové hlavice byla testována a prokázala výjimečný výkon a trvanlivost.

 

Vhodné pro všechny moderní kartáčky Philips Sonicare

Náhradní Sonické hlavice na zubní kartáček Philips akce

Kartáčková hlavice Kartáčková hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence je určena pro všechny moderní zubní kartáčky Philips Sonicare.

 

Náhradní hlavice Philips Sonicare přesně podle vašich potřeb

 

Náhradní kartáčky Philis Sonicare proresult

 

*oproti manuálnímu zubnímu kartáčku
** oproti manuálnímu zubnímu kartáčku za 6 týdnů
*** v laboratorním testu oproti manuálnímu zubnímu kartáčku
**** na základě předběžných laboratorních studií


Údaje mohou být změněny bez předchozího varování.

Balení2 Ks
Brush SyncAno
TvrdostMěkké
VelikostStandard
Barvabílá
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).