Philips Sonicare G3 Premium Gum Care HX9052/17 2 ks

0% (0 hodnocení)
Hlavice Philips Sonicare G3 Premium Gum Care • 2 ks • standardní velikost • jemná tvrdost vláken • bílé
katalogové číslo: HX9052/17
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Náhradní kartáčkové hlavice Philips Sonicare G3 Premium Gum Care 2 ks

Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Kartáčková hlavice Philips G3 Premium Gum Care se o dásně nejlépe postará. Jemné a flexibilní okraje, které pomáhají kopírovat tvar vašich dásní, poskytují 2x větší kontakt s povrchem** pro kvalitní odstranění zubního plaku podél linie dásní.

Nejlepší kartáčková hlavice pro zdravější dásně

Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů*

  • 2 ks v balení
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync

 

Až 10x lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem

Náhradní hlavice Philips Sonicare G3 Premium Gum Care

Díky flexibilnímu designu odstraňuje hlavice Premium Gum Care až 10x více plaku než manuální kartáček. Svým pohybem podporuje sonickou technologii čištění Philips Sonicare, takže při jakémkoli čištění dosáhnete výjimečně čistoty, kterou uvidíte i ucítíte.

Zastřižení vláken hlavice Philips Sonicare dokonale kopíruje anatomii zubu a umožňuje tak efektivní čištění zubů a dásní, a to i v obtížně dosažitelných oblastech.

 

Až 7x zdravější dásně během pouhých 2 týdnů***

Náhradní kartáček Philips Sonicare G3

S kartáčkovou hlavicí Philips Sonicare Premium Gum Care je i to nejintenzivnější čištění šetrné. Při pohybu po dásních absorbují pružné strany a vlákna hlavice Premium Gum Care veškerý přílišný tlak, a tak jsou vaše dásně chráněné i při intenzivním čištění. Vlákna odstraňují plak a bakterie podél linie dásní a tím přispívají k jejich zdraví. Díky zakřivenému tvaru kartáčkové hlavice je zajištěn maximální kontakt vláken.

 

Až 2x větší kontakt s povrchem zubů a dásní** pro hloubkové čištění bez námahy

Náhradní kartáček Philips C3 pro zubní kartáčky S  adaptabilní technologií je každé čištění přizpůsobeno právě vám. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Gum Care přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii. Vlákna se přizpůsobí tvaru dásní a zubů a zajistí tak až 2x větší kontakt s povrchem** než běžná kartáčková hlavice pro hloubkové čištění, a to i na těžko přístupných místech.

 

Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek**

S párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty**. Hlavice kartáčku Philips Sonicare G3 Premium Gum Care je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare** a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči o dásně. Stačí už jen začít čistit.

 

Buďte vždy informováni, když je potřeba vyměnit hlavici, aby bylo čištění vždy efektivní.

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte chytrý kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit.

 

Vlákna, která upozorní – pro to nejúčinnější vyčištění

Sonické hlavice na zubní kartáček Philips akce

Na první pohled to nemusí být znát, avšak kartáčkové hlavice ztrácejí tuhost a postupně se po několika měsících obvyklého používání opotřebují. Naše modrá vlákna zbělením jasně upozorní na potřebu výměny kartáčkové hlavice. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, hlavu vyměňte každé tři měsíce.

 

Nasazovací design pro jednoduché umístění výměnné kartáčkové hlavice

Kartáčková hlava Sensitive dokonale pasuje na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare , kromě modelů Philips One a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení.

Každý člen rodiny může používat svoji kartáčkovou hlavici.

 

Produkty prošly testováním, díky kterému splňují nároky na péči o ústní dutinu

Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.

 

Součást kvalitnější pravidelné péče o zdraví zubů a dásní

Sencor Oral-B kartáčky hlavice

Stejně jako všechny originální kartáčkové hlavice značky Philips Sonicare je i tato bezpečná pro zuby a dásně. Kvalita každé kartáčkové hlavice byla testována a prokázala výjimečný výkon a trvanlivost.

 

Vhodné pro všechny moderní kartáčky Philips Sonicare

Náhradní Sonické hlavice na zubní kartáček Philips akce

Kartáčková hlavice Kartáčková hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence je určena pro všechny moderní zubní kartáčky Philips Sonicare.

 

Náhradní hlavice Philips Sonicare přesně podle vašich potřeb

 

Náhradní kartáčky Philis Sonicare proresult

 

*Odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček
**než hlavice kartáčku DiamondClean
***párování režimů BrushSync™ je kompatibilní pouze s kartáčky Philips Sonicare s funkcí BrushSync™
Údaje mohou být změněny bez předchozího varování.

Balení2 Ks
Brush SyncAno
TvrdostMěkké
VelikostStandard
Barvabílá
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).