Philips Sonicare DiamondClean HX9379/89

100% (1 hodnocení)
Sonický zubní kartáček • serie DiamondClean • hlavice C3 • 5 čistících programů • až 3 týdny provozu na baterii • luxusní provedení • nabíjecí cestovní pouzdro • Sklenička s nabíjením • režim hloubkového čištění
Navždy vyprodáno
katalogové číslo: HX9379/89
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Philips Sonicare DiamondClean nové generace

Sonický zubní kartáček Philips HX9379/89 Amethyst edition

 

Bělejší a zdravější zuby na celý život.

Nejlepší bělicí výkon Philips Sonicare a nejstylovější zubní kartáček. Přejděte na Philips Sonicare.

 

  • Snadné čištění s designovým kartáčkem
  • 5 čistících programů /i s novým Deep Clean programem/
  • hlavice Phillips Sonicare C3 Premium Plaque Control
  • nabíjecí cestovní pouzdro
  • nabíjecí sklenička

 

Philips Sonicare 9000

 

Unikátní dynamické proudění tekutiny

Čistící účinek zubního kartáčku Sonicare způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor. Jedinečný dynamický účinek zubního kartáčku Philips Sonicare šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní.

 

Odstraní až 10krát více plaku a zajišťuje hloubkové čištění

S hlavicí kartáčku Philips C3 Premium Plaque Control víte, že dosáhnete nejhlubšího možného čištění. Měkká, flexibilní vlákna jsou navržena tak, aby se zakřivovala okolo kontur zubů a zajišťovala 4x větší kontakt s povrchem** a odstranění až 10x více plaku z obtížně přístupných míst.

 

Tvrdý k zubnímu plaku, šetrný k dásním

Kartáčková hlavice C3 Premium Plaque Control je navržena tak, aby vám zajistila dosud nejhlubší vyčištění. Měkké flexibilní strany a vlákna dokonale kopírují obrysy vašich zubů, poskytují 4x větší kontakt s povrchem a pomáhají zacílit na těžko dostupná místa*.

 

Vyberte si z pěti programů čištění

Kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace se dodává s režimy Clean, White, Sensitive, Gum Care a Deep Clean, které se postarají o vaše potřeby při čištění zubů. Režim Clean je určen pro výjimečné každodenní čištění, režim White slouží k odstranění skvrn,  režim Sensitive pro šetrné, avšak důkladné čistění, režim Gum Care zajišťuje šetrné, ale účinné čištění dásní a režim Deep Clean zajišťuje osvěžující hloubkové čištění.

 

Nový režim DeepClean: Unikátní hloubkové čištění pro zdravější dásně

Zcela nový režim DeepClean zajišťuje výjimečné čištění na obtížně přístupných místech. Unikátní pohyb hlavice kartáčku v tomto režimu a doba čištění prodloužená na tři minuty představují ideální volbu v případě, že chcete problematickým místům věnovat důkladnou pozornost.

 

Cesta k přirozeně bílým zubům

Dokonalé bělení zubů díky Philips Sonicare. Tento zubní kartáček pomáhá odstranit a redukovat skvrny na zubech, abyste měli krásný úsměv. Odstraňuje až o 100 % více skvrn než manuální kartáček.

 

Každý zub jen pár sekund

Kartáček Philips Sonicare odstraní až 10x více plaku než manuální zubní kartáček. Všechnu práci udělá za vás, stačí ho jen pár sekund podržet na zubu. Malá a vysoce výkonná hlavice se bez problému dostane i do špatně přístupných míst (zadní stoličky, vnitřní linie zubů).

 

Zdravé dásně

Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů. Kartáček dokáže čistit i mezizubní prosotry a především linii dásní, kde problémy s dásněmi vznikají. Dásně nedře, ale jemně čistí přesně tam, kde je to nejvíce potřeba. Oproti manuálnímu zubnímu kartáčku je udržování zdravého stavu dásní snadné a bezpečné.

 

Pomocník čištění Quadpacer

Cesta k rychlému a perfektnímu vyčištění. Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Každá čtvrtina vašich úst tak dostane stejnou péči. Tím zabráníte zanedbání některých částní nebo naopak vydření zubních krčků.

 

Časovač na 2 minuty

Hlídá doporučenou délku čištění. 2 minuty je doba, kterou doporučují i zubní lékaři. Za tuto krátkou dobu se s pomocí vysokého počtu kmitů kartáčků Sonicare dopracujete k perkektně čistým zubům.

 

Snadné nabíjení a stylové provedení

Kartáček DiamondClean nové generace vydrží při pravidelném používání až tři týdny na jedno nabití. Bezdrátové nabíjení ve stylové skleničce, či přes USB kabel v cestovním pouzdru.

 

 

Kompatibilní s hlavicemi přesně podle vašich potřeb

 

Obsah balení:

 

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování.

Max kmitů62000
RežimClean / Deep clean / Gum Care / Sensitive / White
Motorlineární
Brush SyncNe
Tlakový senzorNe
Nastavení intenzityNe
Barvafialová
UV desinfekceNe
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
Recenze z externí služby
27.07.2021
Můj první sonický kartáček, jsem příjemně překvapena jeho funkcí, designem, provedením a výdrží aku. Dobře se drží v ruce a kvalitně čistí zuby. Doporučuji.
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).