Zastřihovač vousů Philips BT9297/15 s laserem

0% (0 hodnocení)
Jediný voděodolný zastřihovač vousů s laserovým naváděním na světě. Umožní Vám bez problémů dosáhnout přesného a symetrického stylu, který si přejete.
Navždy vyprodáno
katalogové číslo: BT9297/15
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Philips zastřihovač vousů BT9297/15 s laserem

 

Luxusní zevnějšek z pohodlí domova

Baví vás péče o svůj zevnějšek? Rádi experimentujete a měníte svůj vzhled? Chcete vypadat vždy dokonale a přitažlivě? To vše můžete mít! Se zastřihovačem vousů Philips Series 9000 BT9297/15 se vám vždy podaří vykouzlit na vaší tváři neodolatelný zástřih. Upravte si tvář snadno, rychle a precizně!

 

Laserové navádění pro precizní sestřih

Zastřihovač vousů Philips Series 9000 BT9297/15 je první laserově naváděný zastřihovač vousů na světě. Je natolik dokonalý a propracovaný, že je vybaven exkluzivním laserovým naváděním. Připadá vám to nemožné? Jako z nějakého sci-fi filmu? Nic takového! Jedná se o skutečnost. Přístroj je vybaven laserovým naváděním a díky sledování červené linie světla získáte ostré a symetrické zastřižení po obou stranách obličeje. Takže se nemusíte obávat, že budete mít jednu stranu delší a druhou kratší.

Laserové navádění pro vždy přesné a symetrické zastřižení

Perfektní zastřižení vousů díky našemu exkluzivnímu laserovému navádění. Sledováním červené linie světla získáte ostré a symetrické zastřižení po obou stranách obličeje.

 

Rychlejší zastřihování díky celokovovým břitům s dvojitým ostřím

Celokovové břity z nerezové oceli jsou mimořádně silné a mají dvojité ostří. To znamená, že jsou vyrobeny tak, aby dlouho vydržely a zastřihovaly i ty nejsilnější vousy. Při zastřihování se jemným pohybem proti sobě samy ostří. Takže získáte přesné a rovnoměrné zastřižení – pokaždé.

 

 

Nadzvedává a navádí vousy pro snadné rovnoměrné zastřihování

Na zastřižení strniště vám stačí jediný rychlý pohyb. Náš inovativní systém Lift & Trim nadzvedává každý vous a následně jej navádí k nerezovým břitům s dvojitým ostřím. Výsledkem je rovnoměrné strniště nebo zastřižení jedním tahem.

 

 

80 minut používání po hodinovém nabíjení nebo napájení ze sítě

Pokročilá baterie Li-ion umožní při hodině nabíjení 80 minut používání bez kabelu. Pokud při zastřihování potřebujete více energie, můžete zastřihovač zapojit do sítě. Zastřihovač byl navržen pro provoz bez kabelu i zapojený do sítě.

 

Zastřižení po 0,2milimetrových krocích, od 0,4 mm do 7 mm

Upravujte své vousy s dokonalou přesností výběrem délky vousů na přesnost 0,2 mm. Použijte nastavovací kolečko pro volbu a uzamčení požadované délky, od 0,4 mm až do 7 mm.

 

Displej LED jasně ukáže nastavení délky

Otočením nastavovacího kolečka zobrazíte na displeji LED vybrané nastavení délky v mm.

 

Možnost rychlé kontroly stavu baterie zastřihovače

Sledujte, zda je váš zastřihovač plně nabitý, nebo je třeba jej dobít – pouhým mrknutí oka. 3 jednoduché proužky vám ukáží zbývající čas nabití a také stav nabíjení, je-li váš zastřihovač zapojený v síti.

 

100% vodotěsný pro snadné důkladné čištění

Pro důkladné čištění jednoduše vypláchněte vodotěsný zastřihovač vousů pod tekoucí vodou.

 

Zastřihuje konzistentně, i při hustších vousech

Výkonný motor tohoto zastřihovače pracuje rovnoměrně bez ohledu na rozdílnou hustotu vousů. Takže můžete konzistentně zastřihovat od začátku do konce.

 

 

Zaoblené hroty šetrné k pokožce zabraňují podráždění

Získejte dokonalé a bezpečné zastřižení. Ostří zastřihovače mají zaoblené hroty, které chrání pokožku před podrážděním – i když nepoužíváte hřeben.

 

Detailní zastřihovač pro perfektní linie a detaily

Vyšperkujte svůj styl. Klikněte na detailní zastřihovač a definujte linie a detaily svých vousů nebo kníru.

 


Balení obsahuje:
Philips BT9297/15
Výškový nástavec
Detailní zastřihovač
Čisticí kartáček
Pouzdro pro cestování a skladování
Nabíjecí kabel
Návod
Záruka 24 měsíců

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).