Philips BT7512/15 zastřihovač vousů

0% (0 hodnocení)
Zastřihovač zajišťující méně nepořádku - Zastřihujte své vousy, knír i kotlety a zároveň udržujte pořádek. Nový zastřihovač Philips Vacuum Trimmer má vylepšený výkonný systém s o 50 % silnějším* proudem vzduchu, který spolehlivě zachytí zastřižené vousy, takže nevznikne žádný nepořádek
Navždy vyprodáno
katalogové číslo: BT7512/15
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Zastřihovač vousů s odsáváním Philips BT7512/15


Zastřihovač zajišťující méně nepořádku
Nejlepší model od Philips v oblasti zastřihování bez nepořádku

    přesné 0,5mm nastavení
    Samoostřicí kovové břity
    Používání až 75 minut/ 1 h nabíjení
    Vysoce výkonný systém odsávání


Optimalizované proudění vzduchu pro zastřižení bez nepořádku

Nový Philips zastřihovač vousů s odsáváním má o 50 % silnější, vylepšené proudění vzduchu*. Výkonné odsávání zachytí až 95 % zastřižených vousů** a zajistí vám zastřižení bez nepořádku.

Navede nízko položené vousy směrem k břitům a zajistí rovnoměrné zastřižení

Zastřihněte si strniště jedním tahem s naším inovativním systémem Lift & Trim PRO. Zvedne nízko položené vousy a navede je na ostré kovové břity, čímž zajistí přesné zastřižení.

Samoostřicí kovové břity jsou přesné i bez mazání

Břity z nerezové oceli mají dvojité ostří, takže přesně zastřihnou i ty nejsilnější vousy. Ostří se tím, že se o sebe navzájem jemně třou, takže po dobu životnosti zastřihovače není zapotřebí žádná výměna ani mazání.

20 nastavení délky se zajištěním volby, 0,5 – 10 mm s přesností 0,5 mm

Vyberte si upřednostňované nastavení délky otáčením nastavovacího kolečka na rukojeti, dokud se nezobrazí požadovaná délka od 0,5 do 10 mm s přesností 0,5 mm. Zvolená délka se poté „uzamkne“ a zajistí přesné a rovnoměrné zastřižení.

Nasazovací přesný zastřihovač pro dokonalé okraje a detaily

Zastřihujte si knír nebo upravujte přesné detaily a okraje na těžko dostupných místech nasazovacím přesným zastřihovačem.

Až 75 minut provozu po hodinovém nabíjení nebo při napájení ze sítě

Po 1 hodině nabíjení zastřihovače vousů získáte 75 minut použití bez kabelu, nebo ho jednoduše použijte zapojený do sítě. Funkce rychlého nabití vám zajistí kompletní zastřihování po pouhých 5 minutách nabíjení.

Možnost rychlé kontroly stavu baterie zastřihovače

Indikátor baterie zobrazuje, když je baterie zastřihovače vybitá, když se nabíjí nebo když je zcela nabitá.

Stačí vyprázdnit komoru a opláchnout břity pod vodou

Po zastřižení jednoduše vyjměte břity tak, že je vytáhnete směrem vzhůru, opláchněte břity a hřeben pod vodou, vyprázdněte komoru na vousy a odstraňte všechny uvolněné vousy pomocí dodaného čisticího kartáčku. Dosáhnete tak dlouhotrvajícího výkonu.

Záruka 2 roky, univerzální napětí, není třeba mazat

Všechny naše výrobky se zaměřením na péči o vzhled jsou neuvěřitelně odolné. Mají 2letou celosvětovou záruku, kompatibilní univerzální napětí a nikdy je nemusíte promazávat.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).