Zastřihovač vousů Philips BT 9290/32 s laserem

0% (0 hodnocení)
Zastřihovač vousů Philips • Series 9000 • Laserový ukazatel • 2 šířky zástřihu • 1hod nabíjení pro až 60min provozu • omyvatelný •
katalogové číslo: BT 9290/32
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Zastřihovač vousů Philips BT 9290/32 s laserem

Dokonalá přesnost

Vyzkoušejte vynikající kontrolu obrysů pomocí exkluzivního laserového navádění. Umožní vám bez problémů dosáhnout přesného a symetrického stylu, který si přejete.

Dokonalá přesnost

Jediný zastřihovač s laserovým naváděním

  • přesné 0,2mm nastavení
  • Celokovový oboustranný zastřihovač
  • 60 min bezdrátového použití/1h nabíjení
  • s laserovým naváděním

Použijte unikátní laserové navádění pro přesné a symetrické výsledky

Použijte unikátní laserové navádění pro přesné a symetrické výsledky Jedinečný systém laserového navádění promítá přesnou světelnou čáru a umožňuje předem namířit sestřih ještě před vlastním zastřihnutím. Vždy ukáže tam, kde budou ostříhány další vousy, takže pokaždé dosáhnete správného výsledku.

 

Nastavovací kolečko „se uzamkne“ ve vámi zvoleném nastavení délky

Nastavovací kolečko „se uzamkne“ ve vámi zvoleném nastavení délky Chcete-li vybrat upřednostňované nastavení délky, stačí otáčet nastavovacím kolečkem na rukojeti, dokud se nezobrazí požadovaná délka. Zvolená délka se nyní „uzamkne“ a poslouží k přesnému a rovnoměrnému zastřižení.

 

Oboustranný zastřihovač: 32mm a 15mm strany pro jemné zastřižení

Oboustranný zastřihovač: 32mm a 15mm strany pro jemné zastřižení Když sejmete nastavitelný hřeben, objevíte pod ním oboustranný přesný zastřihovač. Na jedné straně je 32mm vysoce výkonný zastřihovač. Otočte jej a druhé straně naleznete 15 mm široký přesný zastřihovač – ideální pro zastřihování špatně dostupných míst, např. pod nosem a kolem úst. Je navržen tak, aby stříhal velmi těsně, a přesto přitom chránil pokožku. Jeho malá velikost usnadňuje sledování prováděných úkonů – uvidíte jemné linie a detaily.

 

Vysoce výkonné břity šetrné k pokožce pro ideální zastřihování

Vysoce výkonné břity šetrné k pokožce pro ideální zastřihování Ocelové břity se o sebe jemně otírají a během stříhání se tak samy brousí! Břity zůstávají mimořádně ostré a vždy zastřihnou vlasy elegantně a efektivně, zároveň však mají zaoblené špičky a hřebeny, takže chrání vaši pokožku před podrážděním.

 

60 minut používání bez kabelu po hodinovém nabíjení nebo napájení ze sítě

60 minut používání bez kabelu po hodinovém nabíjení nebo napájení ze sítě Po hodinovém nabíjení získáte 60 minut používání. Pokud se baterie během zastřihování vybije, stačí přístroj zapnout a pokračovat v zastřihování.

 

100% vodotěsný pro snadné čištění

100% vodotěsný pro snadné čištění Hlava zastřihovače se jednoduše čistí opláchnutím pod tekoucí vodou.

 

Hřeben na jemné detaily pro přesnost a hřeben na vousy pro upravování

Hřeben na jemné detaily pro přesnost a hřeben na vousy pro upravování Hřeben na jemné detaily vám poskytne větší přesnost při zastřihování. Můžete jej použít namísto hřebenu na vousy a dostat se do obtížně přístupných míst nebo zaoblit okrajové linie vousu. S hřebenem na vousy budete mít vše lépe pod kontrolou a zastřihování bude rychlé a rovnoměrné.

 

Displej LED jasně ukáže vybrané nastavení délky

Displej LED jasně ukáže vybrané nastavení délky Displej LED jasně ukáže vybrané nastavení délky v milimetrech: svůj styl máte vždy pod kontrolou.

 

Nastavení na strniště 0,4 mm umožní vytvořit bradku, která vydrží 3 dny

Nastavení na strniště 0,4 mm umožní vytvořit bradku, která vydrží 3 dny Chcete-li mít dokonalé 3denní strniště, stačí používat zastřihovač na nejkratší nastavení 0,4 mm. Chcete-li mít dokonale upravené delší vousy, jednoduše upravte nastavení přesně na požadovanou délku.

 

Prodloužená 3letá záruka, univerzální napětí, nemusí se mazat

Prodloužená 3letá záruka, univerzální napětí, nemusí se mazat Všechny naše výrobky se zaměřením na péči o vzhled jsou neuvěřitelně odolné. Zaregistrujte svůj výrobek do 3 měsíců od nákupu na hzískejte 1 rok záruky navíc. Výrobky jsou kompatibilní s univerzální napětí a nikdy je nemusíte promazávat.

 

Ochranné pouzdro pro cestování a skladování

Ochranné pouzdro pro cestování a skladování Cestovní pouzdro chrání zastřihovač při cestování a skladování.

 

 

Displej LED zobrazuje stav baterie

  Displej LED zobrazuje stav baterie, takže nehrozí náhlé vypnutí v důsledku vybití baterie.

 

 

 

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).