Waterpik Irigátor Cordless Plus WP450

0% (0 hodnocení)
Nabíjecí cestovní ústní sprcha Waterpik WP450 s 1450 pulsy za minutu. Regulovatelný tlak
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: WP-450
záruka:24 měsíců
výrobce:Waterpik
cena:1 788,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Waterpik Irigátor Cordless Plus WP450

Ústní sprcha Waterpik Cordless Plus je určena pro lidi, kteří často cestují, nebo jezdí na dovolené, ale také pacientům s fixními ortodontickými strojky. Redukuje krvácení dásní a zlepšuje jejich stav již po 14 dnech používání. Ústní sprcha má moderní design, je lehká a přenosná.

Cordless PLUS má integrovanou nádržku a vlastní akumulátor. Pro samotnou manipulaci u umyvadla tak nepotřebujete žádný další prostor na umístění přístroje ani zásuvku v dosahu.

Regulovatelný tlak, pulzující proud vody a speciální trysky perfektně vyčistí a odstraní ze zubů, dásňového žlábků a v okolí strojků, povlak a zbytky jídla.

Vlastnosti: 1450 pulsů za minutu.

Dva stupně regulace tlaku irigace 40 a 75 PSI / 3,10 a 5,17 barů.

Indukční dobíjení.

Kapacita nabité baterie na 1-2 týdny podle počtu použití. Pokud používáte tuto ústní sprchu dvakrát denně, nabíjet je třeba jednou týdně.

Obsah nádržky 210 ml.

Hmotnost 0,64 kg

Základní balení obsahuje: 1 klasickou trysku, 1 ortodontickou trysku, 1 trysku Plaque Seeker, 1 trysku na očistu jazyka

Doporučujeme:

Ústní irigátor by měl procházet pravidelnou hygienou dekalcifikací.

Pro tyto účely doporučujeme přípravek REDESEPT.

Dekalcifikace by se měla dělat v rozpětí 6 - 18 týdnech podle toho jak často irigátor používáte. Čím je voda tvrdší, tím by se měl REDESEPT používat častěji.

Výsledky jednoznačně dokazují výrazný léčebný efekt se snížením příznaků gingivitidy (zánětu dásní) při použití chlorhexidinu s tímto ústním irigátorem a při zavedení léčebného režimu.

Irigace zvyšuje přísun antibakteriálních roztoků k okrajům dásní a účinně eliminuje bakteriální povlak - tzv. plak. Další velmi významnou vlastností sprch je jejich masážní účinek.

Proud vody stříká v krátkých pulsacích (1 200 za minutu), které stimulují a masírují dásně - krevní oběh je tak optimalizován.

Výsledkem je zesílení a zpevnění dásní. Zdravé dásně jsou více odolné před vznikem povlaků a zánětů.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).