Philips Sonicare ústní sprcha Series 3000 HX3711/20

0% (0 hodnocení)
Philips ústní sprcha • dva režimy čištění • 10 úrovní intenzity • dvě trysky • Technologie Quad stream • holicistrojky.com • tichý provoz • 550 ml nádobka • 2 letá záruka
katalogové číslo: HX3711/20
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Philips Sonicare ústní sprcha Power Flosser 3000

Philips Power Flosser 3000 HX3711/20

Ирригатор Philips HX3711/20 Mundusche Philips HX3711/20

Až o 180 % účinnější pro zdravější dásně*
Důkladné čištění bez námahy

 

  •     Technologie Quad Stream
  •     Při čištění vás navedou pulzující vlny

 

 

Technologie Quad-Stream pro rychlé a efektivní čištění mezi zuby

Philips sonicare power flosser 3000 HX3711/20 Praha holicistrojky.com Proudy vody ve tvaru X pokrývají větší plochu pro rychlejší a důkladnější čištění ve srovnání s dentální nití. Bez námahy.

 

Technologie Pulse Wave vás vede od zubu k zubu

Philips sonicare ústní sprcha series 3000 Praha koupit eshop holicistrojky.com Jemné vodní vibrace vás vedou od zubu k zubu, takže vám neunikne žádné místo.

 

Tichý provoz pro skvělé výsledky bez rušení ostatních

Philips ústní sprcha Philips Power Flosser 3000 Philips Holicistrojky.com Navrženo pro diskrétní čištění, takže můžete dosáhnout skvělých výsledků, aniž byste rušili ostatní.

 

2 režimy pro čištění mezizubních prostor, 10 úrovní intenzity

/stní sprcha Philips Holici strojek Philips 9000 Holicí strojek Philips OneBlade Holicí strojek Philips 5000 Holicí strojek Philips 7000 Holicí strojek Philips blízko Alza Holicí strojek Philips 9000 Elektrický holicí strojek Philips Holicí strojky Philips holicí strojek pánský Získejte vyčištění šitý na míru vašim potřebám. Režim Clean využívá nepřetržitý proud vody pro dokonalé každodenní čištění, zatímco režim Deep Clean používá jednotlivé dávky pro hlubší čištění. Snadno upravte intenzitu podle toho, co vám vyhovuje. koupíte na holicistrojky.com

 

Standardní tryska pro běžné čištění

Philips sonicare ústní Strojek Philips Series 3000 Power Flosser Pro pravidelné čištění používejte standardní trysku. K odstranění usazenin a důkladnému vyčištění mezi zuby se používá jediný proud vody.

 

Tryska Quad Stream pro maximální pokrytí

Philips ústní sprcha náhradní díly Sonicare HX3711/20 Pro maximální pokrytí a extra hluboké čištění použijte trysku Quad Stream k zaostření vody ve čtyřech širokých proudech mezi zuby a podél dásní. HoliciStrojky.com Měkké pryžové vodítko je šetrné k dásním a každá tryska se snadno zapíná a vypíná.

 

Snadno plnitelná nádoba o objemu 550 ml

Philips ústní irigátor Philips Power Flosser Praha koupit náhradní díly Philips eshop ásobník o objemu 550 ml pojme dostatek vody na jedno čištění. Pro doplnění stačí vyjmout, naplnit a znovu zapojit.


     *Ve srovnání s dentální nití. Při použití s ​​tryskou Quad Stream na nastavení 8 s manuálním zubním kartáčkem u pacientů se středně těžkým až těžkým zánětem dásní oproti použití manuálního zubního kartáčku s nití.
     *Ve srovnání s používáním zubní nitě k odstranění plaku mezi zuby a podél linie dásní při použití s ​​nástavcem Quad Stream na úrovni 8 s manuálním zubním kartáčkem u pacientů se středně těžkým až těžkým zánětem dásní oproti použití manuálního zubního kartáčku s nití.

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky v popisu zboží mohou být i ilustrativní.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).