Philips Series 9000 S9982/59 SkinIq

0% (0 hodnocení)
Holicí strojek Philips • Series 9000 • suché i mokré holení • vodotěsný • 360° ohebné hlavy • dvojité ocelové čepele • snímač tlaku na pokožku • technologie SkinIQ • Bluetooth aplikace • grafický displej • zastřihovač • čistící jednotka • stojánek • 60 minut provozu, 1h nabíjení
7 990,00 Kč
Skladem
ks
katalogové číslo: S9982/59
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
cena:7 990,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Philips Series 9000 SkinIQ

Nejchytřejší holicí strojek na světě s umělou inteligencí​

Dokonale hladké oholení*, pohodlí pokožky na míru

Díky nejchytřejšímu holicímu strojku řízenému umělou inteligencí bude vaše pokožka v neuvěřitelném pohodlí. Získejte zpětnou vazbu ohledně tlaku holení, abyste svou pokožku ochránili a to i u 5denních vousů. Strojek je citlivý, lehce se nasměruje a přizpůsobí se jedinečnému tvaru vašeho obličeje.

Philips S9000 SkinIQ

 • Ochranný povrch SkinGlide - Hladké klouzání pro lepší ochranu pokožky
 • Senzor Pressure Guard - Vede vás k tomu, abyste aplikovali ten správný tlak
 • Senzor Power Adapt - Snímá 500x za sekundu. Přizpůsobí se vašim vousům a zajistí snadné holení
 • Senzor regulace pohybu - Navádí vás k vylepšené technice holení s menším počtem tahů

 

 

Senzor Pressure Guard

Philips S9000 holicí strojek presure guard philips s9711/31 Philips OneBlade Philips 7000 Philips 9000 Příslušenství philips s9031/12 Holicí strojek Philips s9985/50 Holicí strojek Philips 7000 Pro dokonalé oholení a ochranu pokožky je klíčový tlak užitý při holení. Pokročilé snímače v holicím strojku vnímají tlak, který během holení aplikujete, a inovativní světelný signál vám dá vědět, pokud příliš tlačíte, nebo pokud tlak naopak není dostatečný. Dosáhněte dokonalého oholení přesně podle vašich potřeb.

 

Flexibilní hlavy kopírují obrysy tváře

Philips S9000 holicí strojek Philips 9000 philips s9986/59 Holicí strojek Philips Philips OneBlade philips s9711/31 Holicí strojek Philips 5000 Philips S5585/35 Philips S9986 Zcela flexibilní hlavy se otáčí ve 360 stupních, čímž dokáží kopírovat obrysy tváře. Vy si tak můžete dopřát optimální kontakt s pokožkou a důkladné a pohodlné oholení.

 

Navádí vás k lepší technice holení s menším počtem tahů

Philip S9000 SkinIq holicí strojek Technologie snímání pohybu sleduje, jak se holíte a prostřednictvím aplikace GroomTribe vás vede k efektivnější technice. Po pouhých třech holeních dosáhla většina mužů lepší techniky holení s menším počtem tahů.**

 

Pomáhá vám dosáhnout optimálního tlaku při holení

Holici strojek Philips 9000 Pro dokonalé oholení a ochranu pokožky je klíčový tlak užitý při holení. Pokročilé snímače v holicím strojku vnímají tlak, který během holení aplikujete, a inovativní světelný signál vám dá vědět, pokud příliš tlačíte, nebo pokud tlak naopak není dostatečný. Dosáhněte dokonalého oholení přesně podle vašich potřeb.

 

Hladké klouzání pro lepší ochranu pokožky

Strojek Philips Series 9000 Mezi hlavou strojku a vaší pokožkou se nachází ochranná vrstva vyrobená až z 2 000 mikrokuliček na milimetr čtvereční, která snižuje tření na pokožce o 25 %, čímž minimalizuje její podráždění.***

 

Dokonalá přesnost pro hladké oholení*

Dvojité holicí frézky Philips Series 9000 Díky až 150 000 střihům za minutu holí břity Dual SteelPrecision hladce. Jedná se o 72 vysoce účinných samoostřicích břitů vyrobených v Evropě.

 

Holení za mokra, za sucha, a dokonce i ve sprše

Philips Series 9000 mokré holení Přizpůsobte holení svým potřebám. Díky možnosti používání za sucha i mokra si můžete vybrat mezi pohodlným holením za sucha a osvěžujícím holením za mokra. Holit se můžete s gelem či pěnou, a to dokonce i ve sprše.

 

Až 60 minut bezdrátového holení při plném nabití

Nabíjecí holicí strojek Philips pro muže Holte se bez kabelu až 60 minut po plném nabití baterie.

 

Přesný zastřihovač zabudovaný v rukojeti

Zastřihovač Philips S9 Dotvořte svůj vzhled pomocí přesného výklopného zastřihovače. Je zabudován do těla holicího strojku a představuje dokonalý způsob, jak udržovat knír a zastřihovat kotlety.

 

Hloubkové čištění za pouhou 1 minutu pro hygienické holení

mašinka na vousy Philips s čistící jednotkou Výkonná čisticí stanice během pouhé minuty důkladně pročistí a promaže holicí strojek, díky čemuž bude mít po delší dobu co nejvyšší výkon. Stanice je 10krát účinnější než čištění vodou****. Jedná se o nejmenší čisticí stanici na světě, takže ji můžete snadno uložit a používat kdekoli.

 

Lepší holení díky aplikaci

Philips Groomtribe Aplikace na vousy Doveďte holení vousů k dokonalosti spárováním holicího strojku s aplikací Philips GroomTribe. S každým oholením sledujte vývoj pokožky, přizpůsobte si holení a ovládněte jeho techniku tak, aby bylo tak hladké, jako je šetrné k pokožce.

 

Přizpůsobuje se vousům pro snadné oholení

Inteligentní senzor vousů zjišťuje hustotu chloupků 500krát za sekundu. Technologie automaticky přizpůsobuje střihací výkon, čímž umožňuje snadné a jemné holení.

 

 

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky v popisu zboží mohou být i ilustrativní.


    * V porovnání s předchozí řadou Philips S9000
    * * Na základě informací o uživatelích výrobků Philips řady S7000 a aplikace GroomTribe v roce 2019
    * * * V porovnání s materiálem bez povrchové úpravy
    * * * * Srovnání nečistot po holení po použití čisticí kapaliny a vody v zásobníku.

  Diskuze je prázdná.
  přidat příspěvek do diskuze
  K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
  X

  Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).