Philips Series 7000 SkinIq S7783/78 + Oneblade

0% (0 hodnocení)
Philips holicí strojek • řada 7000 • mokré i suché oholení • SteelPrecision frézky • hlava 360 °Flex • LED displej • senzor hustoty vousů • bluetooth app • Li-Ion baterie • výdrž baterie 60 minut • nabíjení 1 hodina • pětiminutové rychlé nabíjení • cestovní zámek • výklopný zastřihovač • čistící jednotka • nabíjecí stojánek • cestovní pouzdro • Oneblade body + Face zastřihovač
4 849,00 Kč
Skladem
ks
katalogové číslo: S77883/78
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
cena:4 849,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Philips Series 7000 SkinIQ S7783/78

Výkonné oholení šetrné k pokožce.

Holicí strojek Philips řady 7000 hladce klouže po pokožce a zároveň precizně holí všechny vousy – dokonce i 3denní strniště. Je vybaven progresivní technologií SkinIQ, díky které vnímá, přizpůsobí se a vede ke správnému holení, abyste lépe ochránili svou pokožku.
 

Snižuje tření na pokožce a tím minimalizuje podráždění

Pohodlný povlak SkinGlide

Mezi holicími hlavami holicího strojku a pokožkou je ochranný povlak. Skládá se z až 2 000 mikroperliček na čtvereční milimetr a snižuje tření na pokožce o 25% a tím minimalizuje podráždění pokožky.

 

Pro lepší techniku ​​s menším počtem tahů

Technologie detekce pohybu analyzuje, jak se holíte, a pomáhá vám efektivněji ji používat. Po pouhých třech oholeních dosáhla většina mužů lepší techniky holení s menším počtem tahů.

 

Vylepšený zážitek z holení s aplikací

Zdokonalte si holení spárováním holicího strojku s aplikací Philips GroomTribe. Analyzuje vývoj vaší pokožky při každém holení, abyste si mohli své oholení přizpůsobit a optimalizovat svou techniku ​​- pro holení, které je stejně důkladné jako šetrné k pokožce.

 

Vysoký výkon při každém tahu.

Až 90 000 řezy za minutu čepele SteelPrecision přinášejí důkladné výsledky a zachycují více vousů při každém tahu *. 45 samoostřících vysoce výkonných nožů a vyrábí se v Evropě.

 

Přizpůsobí se vašim vousům a umožní vám holení bez námahy

Inteligentní senzor obličeje měří hustotu vlasů 125krát za sekundu. Tato technologie automaticky upravuje řezný výkon a zajišťuje tak snadné a jemné oholení.

 

Flexibilní holicí hlavy sledují kontury obličeje

Plně flexibilní holicí hlavy lze otáčet o 360 ° a sledovat kontury obličeje. Dopřejte si optimální kontakt s pokožkou pro hladké a pohodlné oholení.

 

Vyvinuto pro přesnost a efektivitu

Nový tvar holicích hlav byl vyvinut s přesností. Povrch je vylepšen vodicími kanály pro vousy, které vousy navádí do efektivní polohy pro stříhání.

 

Důkladné čištění za pouhou 1 minutu pro hygienické oholení

Výkonná čisticí stanice vyčistí váš holicí strojek a postará se o něj za pouhou 1 minutu a zajistí tak optimální výkon po delší dobu. Čisticí stanice je 10krát účinnější než čištění vodou ****. Je to nejmenší čisticí stanice na světě, takže ji můžete snadno uložit a použít kdekoli.

 

Snadné čištění jedním tlačítkem

Holicí strojek vyčistěte rychle a snadno. Holicí hlavu otevřete stisknutím tlačítka a opláchněte pod tekoucí vodou.

 

Holte se na mokro, sucho a dokonce i ve sprše

Upravte si své návyky při holení podle svých potřeb. U holicího strojku na mokré a suché holení si můžete vybrat buď pohodlné suché holení, nebo osvěžující mokré holení - s holicím gelem nebo pěnou, a to i ve sprše.

 

Přesný zastřihovač integrovaný do holicího strojku

Zdokonalte svůj vzhled pomocí výklopného přesného zastřihovače. Je integrován do těla holicího strojku a je ideální pro úpravu knírků a zastřihování kotlet.

 

Až 60 minut provozu na baterii při plném nabití

Po úplném nabití se můžete holit 60 minut bezdrátově.

 

Doba nabíjení 1 hodina a doba rychlého nabíjení 5 minut

Plně nabijte holicí strojek za pouhou 1 hodinu díky výkonné a energeticky úsporné lithium-iontové baterii. Spěcháte? Připojte holicí strojek na 5 minut do elektrické zásuvky a máte dostatek energie na jedno úplné oholení.

 

Intuitivní LED displej se symboly

Intuitivní displej zobrazuje důležité informace, abyste získali nejlepší výkon holicího strojku. Displej obsahuje podle modelu strojku: 3stupňový indikátor stavu baterie, pokyny k čištění a indikátor cestovního zámku.

 

OneBlade Body + Face jako dárek

Unikátní technologie OneBlade philips oneblade qp2520/20 náhradní břit philips oneblade qp2520/20 oneblade qp2630/30 Philips OneBlade Pro Philips OneBlade QP2520/30 cena OneBlade náhradní hlavice philips oneblade face + body Philips OneBlade philips oneblade face + body recenze Philips OneBlade je revoluční technologie péče o vzhled navržená pro muže, kteří rádi mění styl svých vousů. OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí vousy jakékoli délky. Jedinečná holicí technologie OneBlade kombinuje rychle se pohybující ostří (200x za vteřinu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holení delších vousů. OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí vaši pokožku.

 

Zastřihuje

Zastřihuje oneblade qp2630/30 Philips OneBlade Pro Philips OneBlade philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Philips OneBlade QP2520/30 cena Philips oneblade face philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze philips oneblade qp2520/30 + 1 náhradní břit Zastřihněte si vousy, získejte strniště o přesně požadované délce.

 

Tvaruje

Tvaruje philips oneblade qp2520/20 oneblade qp2630/30 philips oneblade face + body philips oneblade face + body recenze Philips OneBlade nástavce Philips OneBlade philips oneblade qp2520/20 náhradní břit Philips OneBlade OneBlade náhradní hlavice philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Vytvarujte si vousy do dokonalého stylu díky oboustrannému břitu, který umožňuje dokonalou přesnost a to i v hůře dostupných, nebo citlivých oblastech. Vylaďte svůj styl snadno a za pár vteřin.

 

Oholí

Oholí philips oneblade qp2520/30 + 1 náhradní břit philips oneblade qp2520/20 náhradní břit Philips oneblade face philips oneblade face + body recenze philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze philips oneblade qp2520/20 Philips OneBlade Pro oneblade qp2630/30 Philips OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí pleť. Holte proti směru růstu a zbavte se jakkoli dlouhých vousů.

 

Kopírování obrysů tváře

Kopírování obrysů tváře philips oneblade qp2520/20 oneblade qp2630/30 Philips OneBlade philips oneblade face + body philips oneblade qp2520/20 náhradní břit OneBlade náhradní hlavice Philips OneBlade nástavce philips oneblade face + body recenze Philips OneBlade Pro philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze One Blade na tělo Philips OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí bez pořezání, 3 hřebenové nástavce na strniště, nabíjecí, mokré a suché holení

 

Vytvořte dokonalé tvary a ostré kontury díky oboustrannému břitu

Vytvořte dokonalé tvary a ostré kontury díky oboustrannému břitu philips oneblade face + body philips oneblade face + body recenze Philips OneBlade One Blade na tělo philips oneblade qp2520/20 philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Philips OneBlade Philips OneBlade Philips OneBlade QP2520/30 cena oneblade qp2630/30 qp2630/30 OneBlade zastřihovač kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Dodejte dvoustranným břitem svému vzhledu styl a pohybem břitu v kterémkoli směru vytvořte čisté linie.

 

Vyberte si  hřebenový nástavec pro rovnoměrné strniště

Vyberte si 1, 3 nebo 5mm hřebenový nástavec pro rovnoměrné strniště OneBlade náhradní hlavice Philips oneblade face Philips OneBlade Pro qp2630/30 Philips OneBlade philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Philips OneBlade philips oneblade face + body philips oneblade qp2520/20

Nasadťe jeden z hřebenových nástavců a získejte rovnoměrné strniště o požadované délce.

 

Odolný břit OneBlade

Odolný břit OneBlade philips oneblade qp2520/20 náhradní břit philips oneblade qp2520/30 + 1 náhradní břit One Blade na tělo Philips OneBlade philips oneblade face + body recenze Philips OneBlade Philips oneblade face Philips OneBlade Philips OneBlade nástavce philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu. K zajištění optimálního výkonu stačí jednotlivé břity vyměnit jednou za 4 měsíce*. Výměna je snadná a bezproblémová.

 

Mokré a suché holení

Mokré a suché holení philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Philips OneBlade Philips OneBlade Pro Philips OneBlade nástavce qp2630/30 OneBlade náhradní hlavice Philips OneBlade QP2520/30 cena oneblade qp2630/30 philips oneblade qp2520/20 náhradní břit philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Philips OneBlade je vodotěsný, takže se snadno čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Můžete se holit bez pěny nebo s ní – jak vám to vyhovuje.

 

Dlouhá životnost baterie

Dlouhá životnost baterie philips oneblade qp2520/20 Philips OneBlade OneBlade náhradní hlavice philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze philips oneblade face + body recenze philips oneblade qp2630/30 na tvář a tělo recenze Philips oneblade face philips oneblade face + body qp2630/30 Philips OneBlade qp2630/30 philips oneblade qp2520/20 náhradní břit Philips OneBlade nástavce Obsahuje Ni-Mh nabíjecí akumulátory

 

 

Philips Series 7000 SkinIQ obsahuje:

 


Holicí strojek Philips Series 7000
Nabíjecí stojánek
Čistící stanici Quick Clean
Náplň do čistící stanice Philips Quick Clean pod
Cestovní pouzdro
+ Dárek Philips Oneblade Body + Face

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky  zboží mohou být ilustrativní.

Nabíjení1 Hod.
Počet holicích prvků3
Výdrž akumulátoru až60 minut
BluetoothAno
ZastřihovačAno
Nastavení intenzityAutomatické
Typ akumulátoruLi-on
Motorrotační
Výkyvná hlavaAno
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).