Holicí strojek Panasonic ES-LV67

0% (0 hodnocení)
Panasonic holicí strojek • 12 směrů pohybu • 5 holicích prvků • lineární bezkartáčkový motor • technologie pro přizpůsobení výkonu • výsuvný zastřihovač • 100% voděodolný • použití za mokra i za sucha • 1 hodina nabíjení • až 50 minut provozu • LED displej s ikonami • cestovní obal
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: ES-LV67
záruka:24 měsíců
výrobce:Panasonic
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Panasonic ES-LV67-A803


Výkonný pomocník pro péči o vousy

Holicí strojek Panasonic ES-LV67-A803 je vybaven výkonným motorem se silným neodymovým magnetem, který napomáhá rychlému pohybu břitů o výkonu 70 000 střihů za minutu. Strojek si udržuje stabilní rychlost až do vybití baterie. 5 vnějších břitů v různém provedení zachytí a oholí vousy jakéhokoli typu. Rychlá střihací lišta se hřebenem zastřihne delší vousy, zvedací planžeta zvedne ležící vousy a tenká začišťující planžeta přesněji dostřihne delší vousy.

 

Snímač holení zjišťuje hustotu vousů až 200× za sekundu a upravuje výkon motoru, aby strojek zvládl vousy o nejrůznější hustotě a tvrdosti. Hlavice Multi-flex 16D lehce přilne ke konturám obličeje a oholí i ležící vousy. Vnitřní břity s nano povrchovou úpravou a sklonem 30 ° umožňují oholení vousů velmi blízko u kořínků. Výsledné oholení je dokonalé a efektivní s minimálním počtem tahů. Li-Ion baterie poskytuje až 45 minut provozu na jedno nabití.
 

 

Holici strojek Panasonic ES-LV67 - naprosto hladké oholení

pánský holicí strojek Panasonic es-lv67 holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože Představujeme holicí strojek Panasonic ES-LV67 , který využívá flexibilní hlavu Multi-flex 5D, japonskou technologii pěti břitů a motorek s lineárním pohonem.

 

Flexibilní hlava Multi-Flex 5D

Panasonic holicí strojky planžeta folie servis na www.holicistrojky.com holicí strojek panasonic es-lv67 Nově vyvinutý mechanismus uchycení hlavy zlepšuje její pohyb na úroveň 5D. Díky flexibilním pohybům hlava přesněji kopíruje kontury obličeje. Těsnější kontakt s pokožkou přináší hladší oholení.

 

Holicí systém s 5 břity

Tři odlišné vzory planžet pracují společně na zachycení a oholení i těch nejobtížnějších oblastí tváře. Břit ve tvaru hřebene Nejdříve lépe oholí delší vousy. Rychlá zvedací planžeta Hrana ve tvaru obráceného kužele zachytí a zastřihne i vousy pod bradou. Dokončovací planžeta Vnější planžety zachytí a odstraní i ty nejtužší vousy, aby vás hladce oholily.

 

Vnitřní břity broušené nanotechnologií v úhlu 30°

Holicí strojek Panasonic Řezací hrany vnitřních břitů jsou skloněny o 30°, a jsou tak zárukou neuvěřitelně hladkého oholení. Břity jsou poháněny vysokootáčkovým lineárním motorem pro plynulé oholení i hustých vousů.

 

Jemné oholení s ultrarychlým lineárním motorkem o rychlosti 14 tisíc cyklů za minutu

Lineární motorek Panasonic se 14 000 cykly za minutu vyvinutý pro holicí strojky využívá veškerý výkon ke hladkému a čistému oholení i těch nejodolnějších vousů.

 

Snímač holení rozpozná hustotu vousu a ovládá výkon strojku.

1. Husté vousy: Rychlejší pohyb Rychlost rotace motoru se zvyšuje, aby nedošlo ke ztrátě výkonu při holení oblastí s hustými či tvrdými vousy.

2. Řídké vousy: Pomalejší pohyb Výkon se snižuje, aby při holení nedošlo ke zranění pokožky při holení oblastí s řídkým či jemným porostem.

 

Multiflexibilní obloukové břity

Kruhovité vnější planžety jednotně přiléhají k pokožce dokonce i pod bradou a zaručují dokonalé oholení celého povrchu. Výklopný zastřihovač slouží k rychlému hrubšímu oholení a k úpravě vousů.

 

Omyvatelný

Voděodolné provedení umožňuje čistit holicí strojek jednoduše opláchnutím pod tekoucí vodou. Vychutnejte si pohodlí holení nasucho nebo použijte pěnu či gel pro hedvábně hladké oholení.

 

"Odkaz kvality, tradice inovací"

Na základě japonských znalostí, jak vyrábět mimořádně ostré a pevné meče, a s použitím Nejmodernější technologie vyvinula společnost Panasonic břity vynikající kvality. Japonská zručnost se využívá pouze pro břity holicích strojky Panasonic.

 

Vlastnosti

    5 nezávislých plovoucích břitů
    Wet/Dry – vhodný pro holení nasucho i na mokro
    Omyvatelný
    Lineární motor s 14 000 cykly za minutu
    16D multiflexibilní hlavice
    Holicí senzor
    LED indikátor stavu baterie a nabití
    Zaoblená planžeta
    Nanobřit s úhlem 30 °
    Výklopný zastřihovač
    Ergonomický Pro-Curve tvar
    Cestovní pouzdro

Klíčové vlastnosti Panasonic ES-LV67-A803

    5 nezávislých plovoucích břitů
    16D multiflexibilní hlavice
    Holicí senzor
    Nano břity
    Stabilní rychlost

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky v popisu zboží mohou být i ilustrativní.

Nabíjení1 Hod.
Počet holicích prvků5
Nastavení intenzityAutomatické
Typ akumulátoruLi-on
Motorlineární
BluetoothNe
Tlakový senzorNe
Barvamodrá
Provoz na síťNe
Čistící jednotkaNe
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).