Panasonic ES LV6Q
Poslední kus skladem
Doprava zdarma

Holicí strojek Panasonic ES-LV6Q

0% (0 hodnocení)
Holicí strojek nové generace PANASONIC ES-LV6Q-S803 je povinnou výbavou každého moderního muže. ES-LV6Q je vybaven hlavou Multi-flex 5D, japonskou technologií s 5 břity a lineárním motorem. Důkladné oholení zajistí ostří vnitřních planžet, které svírají v ostrém úhlu 30 °, pohánění vysokootáčkovým motorem se postará o oholení i té nejméně poddajné brady. Strojek nové generace můžete používat nasucho nebo s pěnou či gelem pro sametově hladké oholení.
katalogové číslo: ESLV6Q
záruka:24 měsíců
výrobce:Panasonic
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

PANASONIC ES-LV6Q-S803

  • Holicí strojek nové generace
  • Hlava Multi-flex 5D
  • Japonská technologie
  • 5-čepelový střihací systém s plynulým posuvným systémem
  • Ultrarychlý lineární motor s 14 000 otáčkami za minutu na plynulé stříhání
  • Voděodolná konstrukce

Holicí strojek Panasonic ES-LV97 - naprosto hladké oholení

pánský holicí strojek Panasonic es-lv67 holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože Představujeme holicí strojek Panasonic ES-LV97 , který využívá flexibilní hlavu Multi-flex 5D, japonskou technologii pěti břitů a motorek s lineárním pohonem.

 

Flexibilní hlava Multi-Flex 5D

Panasonic holicí strojky planžeta folie servis na www.holicistrojky.com holicí strojek panasonic es-lv67 Nově vyvinutý mechanismus uchycení hlavy zlepšuje její pohyb na úroveň 5D. Díky flexibilním pohybům hlava přesněji kopíruje kontury obličeje. Těsnější kontakt s pokožkou přináší hladší oholení.

 

Holicí systém s 5 břity

pánský holicí strojek Panasonic es-lv97 opravna planžeta Folie holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože Tři odlišné vzory planžet pracují společně na zachycení a oholení i těch nejobtížnějších oblastí tváře. Břit ve tvaru hřebene Nejdříve lépe oholí delší vousy. Rychlá zvedací planžeta Hrana ve tvaru obráceného kužele zachytí a zastřihne i vousy pod bradou. Dokončovací planžeta Vnější planžety zachytí a odstraní i ty nejtužší vousy, aby vás hladce oholily.

 

Vnitřní břity broušené nanotechnologií v úhlu 30°

pánský holicí strojek Panasonic es-lv97 holicí strojky panasonic folie akumulátrory baterie na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety Panasonic nože Řezací hrany vnitřních břitů jsou skloněny o 30°, a jsou tak zárukou neuvěřitelně hladkého oholení. Břity jsou poháněny vysokootáčkovým lineárním motorem pro plynulé oholení i hustých vousů.

 

Jemné oholení s ultrarychlým lineárním motorkem o rychlosti 14 tisíc cyklů za minutu

Elektrický holicí strojek Panasonic es-lv97 holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože Lineární motorek Panasonic se 14 000 cykly za minutu vyvinutý pro holicí strojky Panasonic využívá veškerý výkon ke hladkému a čistému oholení i těch nejodolnějších vousů.

 

Snímač holení rozpozná hustotu vousu a ovládá výkon strojku.

pánský holicí strojek Panasonic es-lv97 Akumulátor výměna baterie holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože

1. Husté vousy: Rychlejší pohyb Rychlost rotace motoru se zvyšuje, aby nedošlo ke ztrátě výkonu při holení oblastí s hustými či tvrdými vousy.

2. Řídké vousy: Pomalejší pohyb Výkon se snižuje, aby při holení nedošlo ke zranění pokožky při holení oblastí s řídkým či jemným porostem.

 

Multiflexibilní obloukové břity

holicí strojek Panasonic es-lv97 pro muže holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože Kruhovité vnější planžety jednotně přiléhají k pokožce dokonce i pod bradou a zaručují dokonalé oholení celého povrchu. Výklopný zastřihovač slouží k rychlému hrubšímu oholení a k úpravě vousů.

 

Omyvatelný

pánské holicí strojky Panasonic es-lv97 holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože opravna servis Praha 7 Voděodolné provedení umožňuje čistit holicí strojek jednoduše opláchnutím pod tekoucí vodou. Vychutnejte si pohodlí holení nasucho nebo použijte pěnu či gel pro hedvábně hladké oholení.

 

"Odkaz kvality, tradice inovací"

pánský eletrický holicí strojek Panasonic es-lv67 Akce holicí strojky panasonic na eshopu www.holicistrojky.com. náhradní díly pro holici strojky panasonic, planžety nože Na základě japonských znalostí, jak vyrábět mimořádně ostré a pevné meče, a s použitím Nejmodernější technologie vyvinula společnost Panasonic břity vynikající kvality. Japonská zručnost se využívá pouze pro břity holicí strojky Panasonic.
Nabíjení1 Hod.
Počet holicích prvků5
ZastřihovačAno
Typ akumulátoruLi-on
Motorlineární
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).