Holicí strojek Panasonic ES-LF51-S803 Aku

0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: ES-LF51
záruka:24 měsíců
výrobce:Panasonic
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Panasonic ES-LF51-S803Flexibilní holicí hlava
Mimořádně flexibilní holicí hlava se zaoblenou holicí planžetou v sobě spojuje výhody rotačního a planžetového systému. Vousy rostoucí ve všech směrech jsou zachyceny pomocí rotačního pohybu a následně důkladně oholeny. Rotační pohyby jsou přitom prováděny zcela automaticky, není tedy nutné je doprovázet komplikovanými pohyby ruky.
Zaoblená holicí planžeta
Pod bradou rostou vousy v různých směrech a pleť je v těchto místech obzvlášť citlivá. Doposud bylo holení těchto obličejových partií proto celkem problematické. Pomocí zaoblené holicí planžety, která umožňuje velmi těsný kontakt s pletí, docílíte však naprosto hladkého oholení vousů i pod bradou.
Břity v úhlu 30°
U běžných břitů v úhlu 90° dochází při holení k ohybu jednotlivých vousů a jejich nepravidelnému holení. Výsledkem je proto oholení, které není zcela hladké. Břity holicích strojků Panasonic holí zcela rovnoměrně v úhlu 30° a zaručí vám tak znatelně hladší oholení.
Lineární motor
Spolehněte se na lineární motor s pohyblivými břity o konstantní rychlosti 14 000 pohybů za minutu, která nezávisí ani na stavu baterie, ani na hustotě vousů. Oholíte se tak rychleji a ušetříte čas na skutečně důležité věci v životě.
Turbo-čištění
Čištění holicích strojků Panasonic je naprosto hygienické a tak jednoduché! Na holicí hlavu nanesete jednoduše tekuté mýdlo s trochou vody a stisknutím tlačítka zapínání na dobu delší než 2 sekundy spustíte turbo čištění se 17 000 pohyby za minutu. Po sundání planžety pak stačí spustit opět turbo-čištění a holicí strojek následně omýt pod tekoucí vodou.

4 nezávisle plovoucí hlavy
WET/DRY- pro holení nasucho a na mokro
omyvatelný
lineární motor s 14.000 ot./min
flexibilní plovoucí hlava
5LED diod
ukazatel stavu nabíjení
zaoblená planžeta
nejostřejší nanobřit s úhlem 30°
výklopný zastřihovač
ergonomický Pro-Curve tvar
provoz na akumulátor
český návod
záruka 24 měsíců

Dokoupitelné příslušenství:
Náhradním planžeta WES 9167
Náhradní nože WES 9068
Olej 5 ml

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).