Holící strojek Braun 9095cc Series 9 Wet&Dry

0% (0 hodnocení)
Braun Series 9 9095cc Wet&Dry má inovovanou holicí hlavu s přidanou částí, která chrání Vaši tvář před podrážděním. Konturám Vaší tváře se holicí strojek přizpůsobí díky 10D výkyvné hlavě. Muži s citlivější pletí také ocení možnost použití holicího strojku s pěnou nebo gelem na holení.
Navždy vyprodáno
katalogové číslo: 9095cc
záruka:24 měsíců
výrobce:Braun
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Braun Series 9 9095cc Wet&Dry

Čtyřdílná holicí hlava, mokré holení a inteligentní technologie SyncroSonic™, to je nejúčinnější a nejšetrnější holení od Braun, které nabízí Holicí strojek Braun Series 9 9095cc Wet&Dry.

Holicí strojky Braun Series 9 jsou kompletně navrženy a vyrobeny v Německu, aby Braun mohl zajistit špičkovou kvalitu a spolehlivost. Holicí strojky jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely v provozu nejméně 7 let.  Se Series 9 poznáte rozdíl.

O čištění strojku už se nemusíte starat
Braun 9095cc  obsahuje čistící stanici, která využívá technologii Braun Clean & Charge™.  Díky tomuto systému bude váš holicí strojek vždy perfekně připraven pro nové oholení.

Stiskem jediného tlačítka máte k dispozici tyto funkce:
Čištění - čisticí roztok s obsahem alkoholu odstraní zbytky oholených vousů a holicí strojekhygienicky vyčistí.
Nabíjení - automaticky nabije baterii holicího strojku, který tím pádem bude vždy připraven podat plný výkon.
Promazávání - automatické promazání břitů pro dlouhodobě optimální holicí výkon.
Rychlé sušení - extra rychlé sušení díky zabudovanému ventilátoru.tepelný induktivní systém holicí strojek po čisticím cyklu důkladně vysuší a maximalizuje tak jeho výkon.
Automatická volba programů - stanice sama vybere programy k dosažení optimálního výkonu.

Hladce oholená tvář bez podráždění s Braun Series 9 9095cc Wet&Dry
Holicí strojky Braun Series 9 používají jedinečnou kombinaci sonické technologie a čtyřdílné flexibilní holicí hlavy. Každý z holicích prvků má samostatné zavěšení, což ve spojení se kyvnou hlavou přináší neuvěřitelnou schopnost přizpůsobit se každé kontuře.
 
Přizpůsobí se tvarům Vaší tváře
Špatné dostupné a ležící vousy na bradě a krku narovná a oholí speciální lišta Hyper Lift & Cut Trimmer.
Jestli Vám rostou vousy různými směry, tak ty spolehlivě odstraní zastřihovací lišta Direct & Cut Trimmer.
Dokolé a dlouhotrvající oholení, díky nejvyspělejší konstrukci holicí folie OptiFoil ™ od Braun.
Technologie Sonic. Inteligentní zvuková technologie s 10.000 mikro vibracemi. Rozpozná váš obličej a nastaví výkon strojku hustotě vousů.
 
Až 50 minut provozu na baterii
Užívejte si až 50 minut provozu na baterii po pouhé hodině nabíjení strojku. Stav nabití si pohlídáte díky LED indikátoru nabíjení (číselný odpočet nabití baterie se zobrazí, když zbývá 9 minut do vybití baterie). Z bezpečnostních důvodů lze strojek používat pouze bez připojeného napájecího kabelu. Využít můžete také funkci rychlého nabití, které trvá 5 minut a vystačí na jedno oholení.
 
Další funkce holicího strojku Braun Series 9 9095cc Wet&Dry
Holení s pěnou nebo gelem na holení. Strojek disponuje funkcí Wet&Dry, proto ho muži s citlivou pletí mohou pohodlně používat s pěnou či gelem na holení nebo se můžete holit přímo ve sprše.

Snadná údržba.

Strojek můžete po každém použití bez obav omýt pod tekoucí vodou, aby byl opět připravený pro další holení.
Upravte vousy do posledního detailu. Pomocí výsuvného zastřihovače pohodlně upravíte okraje bradky, kníru nebo kotlet a Vás vzhled tak bude upraven do detailu.

Oholte i těžko dostupné oblasti.

Pomocí zámku můžete výkyvnou hlavu uzamknout do pěti různých pevných pozic. Tuto funkci oceníte zejména při holení těžko dostupných oblastí pod bradou nebo nosem.

Technické parametry

Barva stříbrná
Omyvatelný
Doba chodu na baterii až 50 minut
Doba nabíjení 1 hodina
Rychlé nabíjení na 1 oholení 5 minut
Zastřihovač vousů
Wet & Dry
Clean & Charge

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).