Holicí strojek Braun 8585 Activator

0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: BRA8585
záruka:24 měsíců
výrobce:Braun
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Braun Activator 8585

Eletrický holicí strojek Braun pro muže Series 8000 Activator

 

Zachytí i vousy, na které i jiné strojky zapomínají.

Nová technologie břitů umožňuje hladké oholení vousů jedním tahem bez tahání nebo škubání a zajišťuje tak výjimečnou hladkost a komfort, patentovaná střihací lišta Power Comb, nadzvedává problematické vousy, ležící naplocho na tváři a zajišťuje tak důkladné oholení i v těžce přístupných oblastech, unikátně řešená planžeta zachytává vousy rostoucí různými směry a zajišťuje tak hladší oholení při menším počtu tahů, 4-násobně pohyblivá holicí hlava, Clean&Renew vylepšený systém čištění a dobíjení: automatické čištění, sušení a dobíjení, Smart logic – systém ochrany akumulátorů, výsuvný zastřihovač dlouhých vousů, kontrolka identifikující nutnost výměny holicích dílů, rychlonabíjení 3 min., nový centrální spínač „one touch“ s integrovaným zablokováním, interaktivní LED panel, automatické přizpůsobení napětí sítě po celém světě, pevné pouzdro deluxe, náplň Clean&Renew

 

Holicí strojek Braun Activator s hlavou pohyblivou do 4 stran

Braun 8595 Activator,, Braun 1200 Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro muže Braun nebo Philips Braun testování Holicí strojek Braun série 9 Holicí strojek Braun 7 Holicí strojek Braun akceseries 3 folie 32b holicí strojek pro pány náhradní díly servis dárek holici strojek Nový aktivátor má 4směrnou pohyblivou holicí hlavu. Ta se pohybuje tam a zpět do stran a zároveň se během holení kývá dopředu a dozadu.

 

3 synchronizované holicí prvky

Folie Braun Acivator 8595 Braun 1200 Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro muže Braun nebo Philips Braun testování Holicí strojek Braun série 9 Holicí strojek Braun 7 Holicí strojek Braun akcenový Braun Series 3 series holicí strojek pro pány náhradní díly servis dárek holici strojek | holicistrojky.com

Čtyřcestná flexibilní holicí hlava v kombinaci s novou geometrií holicí planžety a integrovaným zastřihovačem zachytí více chloupků na obličeji méně tahy, což umožňuje ještě jemnější a důkladnější oholení.

 

Pokročilé holení

Planžeta Braun 8000 series holicí strojek pro pány náhradní díly servis dárek holici strojek red Světově první holicí fólie s různě velkými otvory pro různě rostoucí vousy Revoluční geometrie holicí folie aktivátoru má 4 různě velké otvory holicí folie v 5 různých polohách. To umožňuje 20krát více variant zachycení vousů ve srovnání s běžnou holicí fólií. Holicí planžeta aktivátoru je obzvláště jemná, a proto šetrná k pokožce.

 

Jednotka Clean & Charge

braun CCR Braun 1200 Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro muže Braun nebo Philips Braun testování Holicí strojek Braun série 9 Holicí strojek Braun 7 Holicí strojek Braun akceholicí strojek Braun series 3 pro pány náhradní díly servis dárek holici strojek red Jednotka Clean & Charge, která představuje nejhygieničtější a nejpokrokovější metodu čištění. Automaticky holicí strojek čistí a současně udržuje a dobíjí.

 

Provoz na vestavěný akumulátor nebo síťový kabel

planžety Braun series 3 holicí strojek pro mu6e náhradní díly servis dárek holici strojek | Holicistrojky.comBraun 1200 Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro muže Braun nebo Philips Braun testování Holicí strojek Braun série 9 Holicí strojek Braun 7 Holicí strojek Braun akce

Holicí strojek Braun Activator je nyní vylepšen nejmodernější čipovou technologií - vestavěným systémem Smart Logic - který maximalizuje výkon baterie.

Holicí strojek lze používat i se síťovým přívodem.

 

 

 

 • Holicí hlava pohyblivá do 4 stran
 • vestavěný systém Smart logic
 • výsuvný zastřihovač dlouhých vousů
 • provoz z akumulátorových baterií nebo sítě
 • plné nabití baterií za jednu hodinu
 • rychlonabíjení 3 minuty
 • až 50 minut holení bez síťového přívodu
 • centrální spínač „na jeden dotyk“ s integrovaným blokováním pro předcházení náhodnému zapnutí
 • Led diody poskytující užitečné údaje o stavu nabití a údržbě
 • Ni-Hyd baterie přátelské životnímu prostředí
 • automatické přizpůsobení napětí po celém světě
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).