Remington HF9000 Heritage

100% (1 hodnocení)
Remington HF9000 Heritage Byl insipirován 80 lety zkušeností značky Remington v oblasti holení. Planžetový holicí strojek kombinuje prémiový, ikonický styl s nejnovější technologií.
katalogové číslo: HF9000
záruka:24 měsíců
výrobce:Remington
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí strojek Remington Heritage HF9000

Byl insipirován 80 lety zkušeností značky Remington v oblasti holení. Planžetový holicí strojek kombinuje prémiový, ikonický styl s nejnovější technologií. Nejenže tento holicí strojek díky hladkému chromovanému povrchu vypadá fantasticky, ale poskytne vám i dokonalé oholení.

Flexibilní planžety Lift Logic se postarají o nadzvednutí vousů ze všech úhlů a zajistí důkladnější oholení. Planžety se přizpůsobí konturám vašeho obličeje, a to znamená, že již nebudete muset holit stejná místa opakovaně, což bývá častým důvodem k podráždění pleti.

Zastřihovač Hybrid Intercept zachytí delší vousy a společně se dvěma planžetami Lift Logic a 3násobnou holicí technologií se postará o to nejhladší oholení.

Holicí strojek Remington Heritage vydrží až 60 minut provozu a můžete ho používat s kabelem i bez něj, s pěnou či bez ní. Je plně omyvatelný, proto je jeho čištění a údržba velmi snadná. A pro případ, že někde přesto uvízne několik vousů, je vybaven i čistícím kartáčkem.

Flexibilní planžety Lift Logic

Flexibilní planžety Lift Logic byly navrženy tak, aby zachytily vousy z každého úhlu a díky své ohebnosti se dokonale přizpůsobily konturám vaší tváře.

Zastřihovač Hybrid Intercept

Zastřihovač Hybrid Intercept zachytí i delší vousy a vy se tak obejdete bez dalších pomůcek na holení. Již nebudete muset opakovaně holit stejnou část tváře, což obvykle vede k podráždění pokožky. Pomocí detailního zastřihovače vytvoříte bez námahy precizní a upravený vzhled.

    VÍCE INFORMACÍ
        Flexibilní planžety Lift Logic pro zachycení vousů ze všech úhlů
        Zastřihovač Hybrid Intercept pro zastřižení delších vousů
        Flexibilní planžety se přizpůsobí vašim konturám
        Páčkový přepínač
        Plně omyvatelný – pro použití s pěnou či gelem
        Síť/akumulátor
        Záruka 2 roky
        Lithiová baterie - až 60 minut provozu
        Pouzdro na uskladnění
        Detailní zastřihovač
        LED indikátor nabíjení
        Funkce rychlonabití
        Síťový adaptér
        Krytka hlavy
        Čisticí kartáček

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
Recenze z externí služby
27.07.2021
Dárek pro dědu, který tesknil po svém starém Remingtonu. Strojkem je nadšen.
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).