Pulsní oxymetr na prst

0% (0 hodnocení)
Pulzní oxymetr, který slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) srdeční frekvence (PRbpm) a pulzního modulačního indexu (PMI).
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: XY-010
záruka:24 měsíců
cena:499,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Pulsní Oxymetr
Hlídejte si hodnotou saturace hemoglobinu. Přicházíme s pulzním oxymetrem, který je vhodný jak do domácího prostředí, tak do prostředí zdravotnického. Najde využití u sportovců, zdravých osob, ale i rizikových pacientů – osoby s onemocněním srdce, astmatici.

Saturace hemoglobinu kyslíkem
Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje převážně na choroby jako onemocnění dýchacích cest, astma, srdeční insuficience a další.

Nízká hodnota hemoglobinu kyslíkem
U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují tyto příznaky: dušnost, zvýšení srdeční frekvence, pokles výkonnosti, nervozita a náhlé pocení. Chronická a známá snížená saturace kyslíkem vyžaduje sledování pomocí pulzního oxymetru a kontroly u lékaře. Náhlé snížení saturace kyslíkem, s průvodními symptomy nebo bez nich, je nutno ihned řešit s lékařem, může se jednat o ohrožení života. Pulzní oxymetr PO 40 je vhodný přístroj pro měření saturace hemoglobinu kyslíkem.

Klíčové vlastnosti
Displej s 6 zobrazeními, možnost nastavení jasu, grafické zobrazení pulsu. Slouží kneinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpO2) srdeční frekvence (PRbpm) a pulzního modulačního indexu (PMI).

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).