Philips SH98/70 holicí hlava

0% (0 hodnocení)
Frézky pro SP98xx Prestige • kompletní holicí hlava • pro strojek SP9800 • přesné břity Nanotech • snadná výměna • extra silné a ostré hrany břitů • kluzné kroužky potažené kovovými pigmenty
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: SH98/70
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Holicí frézky SH98/70 pro Philips SP98xx Prestige

Ukončená výroba. Náhradou jsou -> holicí frézky Philips SH91/50

Udržujte svůj holicí strojek jako nový

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, měňte hlavy každé 2 roky a získejte zpět 100% výkon.

 

Náhradní hlavy pro model SP98xx Prestige

Náhradní hlavy Philips SH98 jsou kompatibilní s modelem SP98xx Prestige.

 

Jednoduchá výměna

1. Sejměte horní destičku holicí jednotky. 2. Nahraďte ji novým řešením držáku holicí hlavy. 3. Holicí strojek resetujete stisknutím a podržením tlačítka zapnutí/vypnutí po více než 5 sekund.

 

Nejjednodušší způsob, jak holicí strojek udržet v optimální kondici

Nejnovější holicí strojky Philips mají vestavěný ukazatel výměny ve formě symbolu holicí jednotky. Tento symbol se rozsvítí, čímž indikuje, že je potřeba vyměnit holicí hlavy.

 

Snadná údržba

Vylepšené řešení usnadňuje údržbu vašeho holicího strojku Philips víc než kdykoli předtím. Tento nový formát vám umožní upevňovat nové holicí hlavy v pouhých dvou krocích, což usnadňuje důkladné čištění strojku a optimalizuje každodenní holení.

 

Břity s extra silnými a ostrými hranami pro dokonale hladké oholení

Přesné břity NanoTech jsou zesílené nanočásticemi a mají mimořádně silné hrany, které vydrží dlouho ostré. Holí s největší přesností a výsledkem je mimořádně hladké oholení těsně u pokožky.

 

Méně nutných tahů při holení pro vynikající pohodlí pokožky

Se systémem pro vynikající pohodlí pokožky můžete dosáhnout vysoce účinného oholení, a to i na delších (až 7denních) vousech. Jeho nové a širší, kulatější otvory zachytí při každém tahu více vousů, takže výsledný rozdíl opravdu pocítíte: vynikající pohodlí pokožky.

 

Kroužky potažené kovovými pigmenty pro dokonalé klouzání

Zažijte při holení pocit dokonale hladkého klouzání po pokožce s kroužky Superb SkinComfort. Kroužky s kovovými pigmenty jsou potažené vrstvou zamezující tření, která zajistí skvělé klouzání.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).