Philips OneBlade Pro zastřihovač QP6510/20

0% (0 hodnocení)
Philip QP6510/20 OneBlade Pro unikátní technologie OneBlade pro zastřihovaní, tvarování a holení každé výšky vousů, chloupků
Produkt se již neprodává
katalogové číslo: QP6510/20
záruka:24 měsíců
výrobce:Philips
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Philips OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí jakkoli dlouhé vousy

Електробритва Philips OneBlade , Rassierer Philips OnebladeElectric shaver Philips OneBlade

Oholí bez pořezání

  • Pro zastřihování, tvarování, holení
  • Oholí bez pořezání
  • Přesný hřeben s 12délkami střihu
  • Nabíjecí, mokré i suché použití

Philips One Blade

Unikátní technologie OneBlade

Philips OneBlade je revoluční technologie péče o vzhled navržená pro muže, kteří rádi mění styl svých vousů. OneBlade zastřihuje, tvaruje a oholí vousy jakékoli délky. Jedinečná holicí technologie OneBlade kombinuje rychle se pohybující ostří (200x za vteřinu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holení delších vousů. OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí vaši pokožku.

 

Philips Oneblade zastřihuje

Zastřihuje Zastřihněte si vousy na perfektní, rovnoměrnou délku s pomocí nastavitelného hřebenového nástavce. Vyberte si jedno ze 12 nastavení délky od jednodenního strniště přes krátký střih až po delší vous.

 

 

Philips Oneblade tvaruje

Tvaruje Vytvarujte si vousy do dokonalého stylu díky oboustrannému břitu, který umožňuje dokonalou přesnost a to i v hůře dostupných, nebo citlivých oblastech. Vylaďte svůj styl snadno a za pár vteřin.

 

 

Philips OneBlade oholí

Oholí OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí pleť. Holte proti směru růstu a zbavte se jakkoli dlouhých vousů.

 

 

Philips OneBlade kopíruje obrysy tváře

Kopírování obrysů tváře OneBlade kopíruje obrysy tváře a umožňuje vám účinně a pohodlně zastřihovat a holit všechny oblasti obličeje.

 

 

Vytvořte přesné tvary a ostré linie díky dvoustrannému břitu

Vytvořte přesné tvary a ostré linie díky dvoustrannému břitu OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje účinně a pohodlně holit všechny části obličeje. Dodejte dvoustranným břitem svému vzhledu styl a pohybem břitu v kterémkoli směru vytvořte čisté linie.

 

  

 

Hřebenový nástavec pro zastřihování s 12délkami střihu od 0,5 do 9 mm

Hřebenový nástavec pro zastřihování s 12délkami střihu od 0,5 do 9 mm

Přesný nástavec pro zastřihování poskytuje rovnoměrné oholení na 1 z 12délek od 0,5 do 9mm

 

 

  

 

Odolný břit OneBlade

Odolný břit OneBlade Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu. K zajištění optimálního výkonu stačí jednotlivé břity vyměnit jednou za 4 měsíce*. Výměna je snadná a bezproblémová.

 

Mokré a suché holení

Mokré a suché holení OneBlade je vodotěsný, takže se snadno čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Můžete se holit bez pěny nebo s ní – jak vám to vyhovuje.

 

 

Kontrolka LED zobrazuje stav baterie

Kontrolka LED zobrazuje stav baterie Vždy zkontrolujte kontrolku baterie, že je vaše zařízení OneBlade připraveno na cestu. Upozorní vás na nízký stav baterie během používání a při zapojení ukazuje průběh nabíjení.

 

 

Li-ion baterie 60 min

Li-ion baterie 60 min Po hodinovém nabíjení zajišťuje dobíjecí Li-iontová baterie 60 minut nepřetržitého výkonu k úpravě vzhledu.

 

 

A kdo říká že je to jen pro muže?

oneblade pro ženy philips oneblade face + body qp2630/30 Philips One Blade philips oneblade qp2630/30 Philips OneBlade Pro philips oneblade face + body dm philips oneblade qp2630/30 recenze philips oneblade qp2620/20 philips oneblade face + body recenze

PSST! Řekl někdo že je to jen pro muže?

 

Obsah balení

  • 1x Philips OneBlade Pro
  • 1x Holicí hlavice
  • 1x Výškový nástavec 12 výšek od 0,5mm do 9 mm
  • 1x Nabíjecí kabel 100-240V

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky v popisu zboží mohou být i ilustrativní.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).