Braun XT5200 zastřihovač na tvář a tělo

0% (0 hodnocení)
Braun zastřihovač na tvář i tělo • Series X • voděodolný • 45 min provoz •
katalogové číslo: XT5200
záruka:24 měsíců
výrobce:Braun
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Braun XT5200 zastřihovač na tvář a tělo

    Holí, zastřihuje a zarovnává: univerzální pánský elektrický holicí strojek a zastřihovač vousů v jednom. Snadné, rychlé a pohodlné holení každým tahem. Pro vousy (hřebeny 1, 2, 3 a 5 mm) a úpravu těla (hřebeny 0 a 3 mm).

    Technologie 4D-Blade: jedna hlava se 4 holicími prvky, tj. 2 bočními zastřihovači a 2 centrálními holicími zónami, se 450 pohyby za sekundu. Oholí dostatečně hladce, abyste vypadali skvěle, a zároveň je šetrný k pokožce.

    Vydrží déle: tato hlavice zastřihovače a holicího strojku 4D-Blade z nerezové oceli vydrží ostrá až 6 měsíců¹.

    Ochrana pokožky: hlava zastřihovače a holicího strojku obsahuje hřeben SkinGuard, který chrání vaši pokožku i v choulostivých místech – od hrudníku, podpaždí nebo třísel po obličej, krk nebo obočí.

    Navržen pro přesnost a snadné ovládání: s obousměrným hřebenem zastřihuje při pohybu nahoru i dolů. Díky pogumované protiskluzové rukojeti se můžete bezpečně oholit a upravit si chloupky na těle zasucha i namokro.

 

Snadné, rychlé a pohodlné – díky hlavici 4D-Blade

Braun Braun XT5200 Braun xt5 Philips OneBlade Zastřihovač vousů Braun XT10 Holicí strojek Braun Face Inovativní hlavice 4D-Blade má dvě centrální holicí zóny a dva boční zastřihovače. Hřeben SkinGuard chrání pokožku před kontaktem s břitem – pro pohodlné oholení, které je dostatečně hladké na to, aby vypadalo skvěle, a zároveň bylo šetrné k pokožce.

 

Rychle dosáhnete rovnoměrného zastřižení

Braun Braun XT5200 Braun xt5 Philips OneBlade Zastřihovač vousů Braun XT10 Holicí strojek Braun Face spa Pro 912 Díky praktickému obousměrnému hřebenu můžete zastřihovat směrem nahoru i dolů. Tento snadný pohyb znamená, že můžete zastřihovat rychle a způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.

 

Tvarujte snadno, ale přesně

Braun Braun XT5200 Braun xt5 Philips OneBlade Zastřihovač vousů Braun XT10 Holicí strojek Braun Face spa Pro 912 Dodejte svému stylingu přesnost díky hlavici 4D-Blade a protiskluzové pogumované rukojeti. Umožní přesné a kontrolované tvarování vousů – dodá vám sebevědomí, ať jsou vaše dovednosti na jakékoli úrovni.

 

Snadné, rychlé a pohodlné holení každým tahem

Zastřihovač vousů Braun XT10 Holicí strojek Braun ,Braun Braun XT5200 Braun xt5 Philips OneBlade Nezáleží na úrovni vašich dovedností, užijte si pohodlné oholení, které nepoškozuje pokožku. A to díky plně aktivované hlavici 4D-Blade, která se skládá ze čtyř výkonných holicích prvků – koná 450 pohybů za sekundu.

 

Pohodlná úprava chloupků na těle

planžety Braun series 3 holicí strojek pro mu6e náhradní díly servis dárek  holici strojek | Holicistrojky.comBraun 1200 Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro muže Braun nebo Philips Braun testování Holicí strojek Braun série 9 Holicí strojek Braun 7 Holicí strojek Braun akce Pro bezpečné ošetření choulostivých míst, jako jsou vaše třísla, hrudník a podpaždí, nasaďte SkinGuard. Ochranná planžeta chrání pokožku pro jemné holení a zanechává pocit hladší pokožky.

 

Mějte kontrolu i v obtížně dostupných oblastech

Braun 8595 Activator,, Braun 1200 Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro muže Braun nebo Philips Braun testování Holicí strojek Braun série 9 Holicí strojek Braun 7 Holicí strojek Braun akceseries 3 folie 32b holicí strojek pro pány náhradní díly servis dárek  holici strojek S otočnou hlavou Flex Head, která se přizpůsobí konturám vašeho obličeje, dosáhnete rychle přesných výsledků – zvláště je užitečná v obtížně dostupných oblastech. Holte se intuitivně: nahoru, dolů, tam a zpět.

 

Vydrží až 6 měsíců

Braun Braun XT5200 Braun xt5 Philips OneBlade Zastřihovač vousů Braun XT10 Odolná hlavice 4D-Blade je zkonstruována tak, aby dlouho vydržela. Je vyrobena 100% z nerezové oceli a vydrží až 6 měsíců¹

 

Plně vodotěsný

 Holicí strojek Braun Face Braun Braun XT5200 Braun xt5 Philips OneBlade Zastřihovač vousů Braun XT10 Váš strojek Series X můžete používat s pěnou nebo s gelem, u umyvadla nebo ve sprše. Strojek snadno vyčistíte pod tekoucí vodou podle vašich vlastních hygienických standardů.

 

Vyberte si svou preferovanou délku

Braun xt5 Philips OneBlade Zastřihovač vousů Braun XT10 Holicí strojek Braun Face Braun Braun XT5200 Požadované délky snadno dosáhnete pomocí hřebenových nástavců – k dispozici jsou pro délky 1, 2, 3 a 5 mm na vousy a 3 nebo 0 mm na tělo (SkinGuard).

Braun Series X XT5200  Obsah balení:

    1× elektrický holicí strojek Braun XT5200 Series X (Typ5590)
    4× nástavce pro použití na obličej (1 mm, 2 mm, 3 mm, 5 mm)
    2× nástavec na tělo (0 a 3 mm)
    Ochranný kryt
    Síťový adaptér
    Cestovní pouzdro

 

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky v popisu zboží mohou být i ilustrativní.

¹Při 2 oholeních tváře týdně, individuální výsledky se mohou lišit.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).