Braun Silk-expert Pro 5 PL5140 body, face & bikini

0% (0 hodnocení)
Braun IPL epilátor • Silk Expert Pro 5 • 2 nástavce • SensoAdapt™ automaticky upravuje sílu záblesku • až 400 tisíc záblesků • Luxusní pouzdro
9 399,00 Kč
Skladem
ks
katalogové číslo: BRAPL5140
výrobce:Braun
cena:9 399,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Braun IPL epilátor Silk-Épil 5 PL5140

Braun IPL Epilátor PL5140 body, face & bikini

 

  •     Až 6 měsíců hladké pokožky jako ze salonu z pohodlí domova. Viditelné snížení růstu chloupků za pouhé 4 týdny.¹
  •     Díky profesionálnímu snímači Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™), který automaticky a nepřetržitě přizpůsobuje výkon odstínu vaší pokožky, pracuje přístroj optimálně v každé části těla.
  •     Nejrychlejší IPL od Brauna, který zanechává méně neošetřených míst. Až 125 záblesků za minutu pro snadné ošetření a lepší pokrytí pokožky.
  •     Šetrný k pokožce díky 2 jemným režimům, které snižují intenzitu světla v choulostivých oblastech, jako jsou obličej, podpaží nebo bikini oblast.
  •     Standardní a přesná hlava na péči od hlavy až k patě – od nohou, paží, hrudníku a zad až po obličej, podpaží a bikini oblast.

 

Viditelné výsledky po dobu až 6 měsíců

Braun IPL Epilátor Silk-epil series 5 Nejlepší výkon ve své třídě pro viditelné snížení počtu chloupků za pouhé 4 týdny, které vydrží až 6 měsíců¹ . Přístroj používejte jednou týdně po dobu 1 měsíce, abyste viděli první výsledky a získali dlouhotrvající hladkou pokožku. Alternativa pro laserové odstranění chloupků.

 

SkinPro 2.0 (SensoAdapt™)²

Braun PL5140 IPL Epilátor Silk-epil series 5 Odstín pokožky se v různých částech těla liší. Snímač Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™, s UV filtrem) proto nepřetržitě snímá pokožku a automaticky přizpůsobuje sílu každého záblesku různým oblastem těla.

 

Braun IPL PL5140 je výkonný a jemný

IPL Braun PL5140 IPL Epilátor Silk-epil 5 Snímač SkinPro 2.0 nepřetržitě snímá odstín pokožky 80× za sekundu a automaticky upravuje intenzitu světla, aby zajistil dokonalou rovnováhu mezi rychlostí a šetrností k pokožce.

 

Přesný a důkladný od hlavy až k patě

Braun Silk-epil 5 - PL5140 IPL Epilátor Silk-epil 5 Tento IPL má přesný nástavece na menší citlivé partie, jako je obličej a bikini oblasti, standardní nástavec ideální na podpaží a hrudník nebo horní část nohou.

 

Hladká pokožka i v choulostivých partiích

Epilátory Braun Silk-epil 5 - PL5140 IPL Epilátor Silk-epil 5 Pouhým stisknutím tlačítka přizpůsobují 2 jemné režimy intenzitu světla tak, aby byla pokožka dlouhodobě hladká i v citlivých a choulostivých partiích. Ideální také pro nové uživatele.

 

Méně opomenutých oblastí

Epilátory Braun Silk-epil 5 - PL5140 IPL Epilátor Silk-epil 5 Braun Silk-expert Pro 5 je nejrychlejší Braun IPL na trhu – se záblesky každých 0,5 sekundy. Nepřetržité, vysokorychlostní záblesky umožňují snadné klouzání a méně opomenutých míst.

 

10 úrovní intenzity

Epilátory Braun Silk-epil 5 - PL5140 IPL Epilátor Silk-epil 5 Díky 10 úrovním intenzity SkinPro 2.0 (SensoAdapt™) přesně detekuje i ty nejmenší rozdíly v odstínu pokožky po celém těle. To vám dává dokonalou rovnováhu mezi výkonem pro dlouhodobé výsledky doma.

 

Vyroben, aby vydržel

Braun Silkepil series 5 PL5140 praha 7 levně Braun Silk-expert Pro 5 nabízí 400 000 záblesků, které poskytují ekvivalent 22 let ošetřování celého těla³. Poskytuje úroveň výkonu až 6 j/cm² – rychlý způsob, jak dosáhnout dlouhodobé viditelné redukce chloupků.

 

Zjistěte, jestli je Braun IPL pro vás to pravé

Braun Silkepil series 5 PL5140 praha 7 levně Braun Silk-expert Pro 5 nabízí 400 000 záblesků, které poskytují ekvivalent 22 let ošetřování celého těla³. Poskytuje úroveň výkonu až 6 j/cm² – rychlý způsob, jak dosáhnout dlouhodobé viditelné redu

 

Braun Silk-expert Pro 5 PL5140 obsahuje:

Braun Silkepil series 5 PL5140 praha 7 levně IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 se zdrojem 100-240V
Standartní nástavec na tělo
Precizní nástavec na citlivé partie
Luxusní pouzdro
 

 

¹ Snížení počtu chloupků o 74 % po 12 aplikacích 1× týdně – kombinovaná hodnota pro oblast linie bikin, nohou a podpaží. Výsledky se u jednotlivých osob mohou lišit.
²Technologie sdílená se společností Cyden.
³Nejedná se o záruku na dobu životnosti zařízení.

 

Údaje mohou být změněny bez předchozího varování. Obrázky  zboží mohou být ilustrativní.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento e-shop využívá 1 funkční cookie a bez jejího použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).